Reklama Google Ads

Reklama Google Ads

Dziś zajmiemy się bardzo szeroką dziedziną, jaką jest reklama. W dobie Internetu rodzajów reklamy jest tak wiele, że nie starczyłoby czasu na opisanie ich wszystkich w tak krótkim tekście. Dlatego dziś zajmiemy się szczególnym jej rodzajem reklamą w Internecie. Należy jeszcze bardziej uszczegółowić temat rozważania. Będą to reklamy Google Ada,  cennik i funkcjonalności systemu.
Dowiecie się, czym jest reklama Google Ads.  Jakie są warunki korzystania z tej niewiarygodnie popularnej usługi oraz Gdzie można zobaczyć reklamę propagowana przez platformę Google Ads.
Jest to rodzaj reklamy wizualnej. I funkcjonalność poszerzona jest o profilowany model śledzenia klienta. Reklamy w formie klipów serwowane są internautom w trakcie, kiedy odwiedzają stronę internetową. Jednak nie są one wyświetlane w ciemno. Tematyka przekazu dobierana jest zgodnie z upodobaniami klienta.
Przykład: jeśli internauta odwiedzi raz lub więcej razy stronę gdzie tematem są buty dla kobiet, a właściciel strony ma wykupioną reklamę w panelu Google, będzie mógł dostarczana reklama owej odwiedzanej wcześniej strony podczas przeglądania innych miejsc w sieci.